Regresyon Terapisi

regresyon-seanslari-gorselRegresyon çalışması, beraberimizde bu yaşamımıza taşıdığımız geçmiş hayatların travmatik izlerini çözerek yaşamımıza şifa getirebilen çok etkili bir çalışmadır. Bu çalışma, problemin kökeni üzerinde çalışır ve güvenli bir şekilde onu dönüştürerek şifalandırır. Kök sebebi bulup çözümlemeden, sorunları çözmek, hastalığı sağlığa çevirmek mümkün değildir. Her fiziksel sorunun ardında duygusal bir kök neden vardır. Geçmişe döndürülüp oradaki travma nötralize edilip, o yaşamın şimdiki yaşamımız üzerindeki etkilerini fark ettiğimizde, bu yaşamdaki semptomlar ya tamamen ortadan kalkar ya da hayatımıza keyifle devam edebileceğimiz noktaya kadar azalır; akıl karışıklığı, acı, üzüntü, korku, taşınan yüklerin ağırlığı, çaresizlik, suçluluk gibi duygular bizden uzaklaşır; kendi ruhumuza ait olmayan hallerden kurtulup rahatlarız ve giderek kendi gerçek varlığımızı deneyimler hale geliriz. Geçmiş yaşam çalışması aracılığıyla derin seviyede; fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal şifaya kavuşabiliriz.

Kendimizi engellemeden hayatı dolu dolu yaşamaya başlarız çünkü varlığımızdaki uyum, denge, enerji, yaşam sevinci artar; farkındalığımız, yaratıcılığımız, özgürlük duygumuz, özgüvenimiz yükselir; evrenle, ilahi doğamızla bağımız güçlenir. Sevgi dolu, keyifli, üretken bir şekilde, kendimizi çok daha tam hissetmeye başlarız çünkü enerjinin bedenimizde, olması gerektiği gibi akmasını engelleyen blokajlar çözülmüştür. Böylelikle tüm enerjimizi sağlıklı bir şekilde kendimizin ve başkalarının hizmetine sunmamız mümkün olur. Zihin, beden ve ruh arasındaki bağlantıyı, mekanizmayı anlar ve böylelikle spiritüel gelişimimiz konusunda; kendi yaşamımızı ve içinde bulunduğumuz evreni yaratmakla ilgili sorumluluklarımız konusunda bilinçleniriz.

 

Bu yöntemle geçmiş hayatlar objektif bir şekilde incelenebildiği için, bu yaşamda yapılan bazı seçimlerin nedenleri de anlaşılabilmektedir. “Hayatlar Arası Regresyon “da kişi, bu yaşamla bir önceki yaşam arasındaki döneme gidip, bu yaşam için seçmiş olduğu deneyimleri, anne-babasını ve diğer ilişkilerini özenle seçmiş olduğunu öğrenmekte; bu yaşama geliş amacını, hayat planını, kendini hangi konularda geliştirmek istediğini, karşılaştığı zorlukların nedenlerini anlamaktadır. Ve bu anlayış da kişinin hayatına çok büyük bir kolaylık ve mutluluk olarak yansımaktadır.

Bireysel seans çalışmasına gelirken kalbinizi açarak,  eşsiz akışa teslim halde Olmak, yüce Yaratan’ın sizi saracak aşkının şifasına teslim Olmaktır…

Şifa Olsun…ve de öyledir…

 

Lidia Selin Keskiner Mamacı

Transpersonal Hypnotherapist / Regresyon Terapisti

** NY | The Holistic Healing Center Certified

BİREYSEL SEANS İÇİN RANDEVU ALINIZ. –>