İlahi Olaylar Farkındalık Atölyesi

lidia-ile-ilahi-olaylar-atolye-gorsel_nİlahi BİR YOLculuğa tek yön bilet aldın…

Bilmediğin BİR şey yoktur aslında çünkü bu âlem ve nice âlemde—sadece hatırlayamadığın – deneyimin çoktur. Hatırlamak, BİR şekilde “ bilmek “ için, sen ve evren için doğru olan zamanı beklemektesin.

Hayatının akışı içinde önem taşıyan ve çözülmeyi bekleyen geçmişten getirdiğin duygusal blokajlar, karmik borçlar, aile büyüklerinden yüklendiklerin ile hayat akışın sekteye uğramaktadır ve ruh aslında – şifayı kendi çağırmaktadır. Şifa ise, ilim ve aşkın içinde saklı…
LİDİA İLE İLAHİ OLAYLAR FARKINDALIK ATÖLYESİ’ndeki çalışmalarımızda, rehber melekler ve yükselmiş üstatlardan yönlendirmeler alarak, islâm tasavvufu, kadim öğretiler, semboller, mısır ezoterizmi ve ledün ilmi ile harmanlanmış çalışmalarımızın ışığında beraberce “BİR”lik yolunda “AŞK”ınlık haline doğru, kalbkalbe BİR YOLculuk yapıyoruz.

Her ayki atölye çalışmamızda o ayın enerjisi ve göksel mesajlarla bütünlük sağlayan BİR çalışma konusunda yoğunlaşacak, açılımlarına BİRlikte bakacak ve enerjide kendimizi bulma ve bütünleşme ile ilgili çalışacağız.
Atölye çalışmalarında alacağınız bu bilgiler, sizin her zaman en yüksek iyiliğiniz ve bütüne yansıyacak hayır esasıyla kalbe ulaşacaktır.
Kalbinizi sonuna kadar açarak, eşsiz akışa teslim Olun…Çünkü O, yüce yaradanın sizi saracak SEVGİsidir….Şifasıdır…Aşk’ıdır…

Şifa Olsun…ve de öyledir….

Lidia Selin Keskiner Mamacı
Simya Rehberi & Transpersonal Hypnotherapist / Regresyon Terapisti

ATÖLYE ÇALIŞMASI ÜCRETLİDİR. LÜTFEN KATILIM ÖNCESİ BİLGİ ALINIZ.–>

Atölye Takvimi | BİZ’den Anlar | SİZ’den Yorumlar