SİZ’den Yorumlar

İlahi Olaylar Farkındalık Atölyesi ile ilgili yorumlarınızı aşağıdaki alana yazarak gönderebilirsiniz.

2 thoughts on “SİZ’den Yorumlar

  1. Selincim Manisa nasil bu kadar sansli oldu da biz bu calismalari yapabiliyoruz.Senin varlığının Manisa ve bizler icin çok büyük bir hediye olduğunu düşünüyorum.
    (İlahi Dişi Bilgeliği Atölyesi )

  2. Bildiğini düşündüğün veya bildiğin, en kuytu karanlık köşelere iteleyip saklayıp görmezden geldiğin belki bu yaşamda belki öte yaşamlarının birinde yaşadığın onca şeyden sadece tek bir tanesini görmek bilmek için derin bir yola koyulursun! Yanında sana eşlik eden güzel şefkatli sevgi dolu bir yol arkadaşıyla… Ve o ötelediklerinden sadece bir tanesi ile yüzleşirsin. Yüzleşince de öyle sağlam bir duvara toslarsın ki neye uğradığını şaşırırsın… ve dersin ki “-bu sadece bir tanesi bile beni böyle sarsıyorsa diğerleri ile yüzleşmek nasıldır?”
    Oysa bilirsin ki insan en çok acılarında pişer ve kendinin farkında oldukça büyür olgunlaşır. Kendini bildikçe tanıdıkça, kendi içine doğru Yola koyulur ve özüne indikçe Yaradanını bilir anlar…
    Kendine sustuğun, kızdığın ne varsa hepsi ayrı birer blokajdır bedeninde… Sevgili Selin’ im hatırlattıkların için teşekkür ederim. Bu daha başlangıç, yolun ilk adımı. Seninle birlikte yürüyeceğimiz uzun bir yol var galiba #OLmam adına… şükür ve şükranlarımla… ?❤??????

    (İlahi Dişi Bilgeliği Atölyesi )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir