İzlenimleriniz

Aşağıdaki alana İzlenimlerinizi yazarak gönderebilirsiniz.

11 thoughts on “İzlenimleriniz

 1. Selin hanım teşekkür ederim. Ben iyi biri olmayı sizden öğreniyorum. Şartlar, çevre beni çok gaddar yapmış. Sayenizde içimdeki çocuğa ulaşmaya başladım.

 2. Senin yüreğin çok güzel. Bir kaç videonu izleme fırsatım oldu. Bir videoda acaip yaş geldi gözlerimden. İmanı, ışığı gözlerinde gördüm yüreğinden fışkırıyordu sesinle. Bu çok özel bir hal. Tekamül yolunda sana rast gelmek çok özel. Seninle tanıştığım için varlığına teşekkürler Allah’a şükürler olsun. Samimi davetin için çok teşekkür ederim. Gelmeye çalışacağım, geleceğim inşallah Allah’ın izniyle. Seni, güzel ruhunu yakından tanımak daha daha güzel olmalı güzel dost. Yol’un hep açık olsun. Sevgiyle kal.

 3. Selam sevgili öğretmenim,
  Bu yaşamda karşılaşmamızı iyi ki yazmışım iyi ki Yüce Yaradanım onaylamış ya huuu .Öncelikle ruhuna,yansımama ışık olmana,öğretilerine, aktardıklarına,ifadeni anlayabilicegim sekilde sunmana,oluşturduğun farkındalığıma ,varlığına şükür ,şükran,teşekkürler gönülden.herkesin seninle bu çalışmaları yaşayarak yükselmesini , fark etmesini , öğrenmesini mümkün kılmak için neler yapmak lazım?bdino.Selinim farkındalık sohbetleriydi bende ki bu bilinci açan nasildi diye soranlara kelimelerle ifade etmek çok da anlatılamadığı için kalbimden gönderiyorum cevapları çünkü bireyseller olsun toplu çalışmalar olsun hepsini ruhumda yaşıyorum sen benim hayatıma dokundun bir tüy gibi hafif bir zümrüt kadar parlak ve bir volkan kadar kudretli hala da dokunuyorsun sadece sosyal medya paylaşımlarında bile .ve dokunmaya devam edeceksin bunu canı gönülden biliyorum içimde coşkun bir arzu ile de herkes bunları yaşasın istediğim için tanıdık tanımadık her yerde bir lidia selin var ağzımda tüm merhabalarda ,sohbetlerde. seviyorum herkesi
  “-…..duyguyu çek ordan.” Öğretisini aldığımdan beri senden.seviyorum seni sevenlerin ve sevdiklerinle her daim Yüce Yaradanın ışığı altinda sevgiyle kalmanı diliyorum.

 4. Selinciğim, çok güzel videoydu, duygulandım çok.
  Çok yakınımdaki biri çok hasta, kanser ve 3 gün sonra hastalığın seyri belli olacak. Ona sizin videonuzu yollamak isterdim ancak paylaşamıyorum.
  Çok iyi geldiniz bana bu arada.

 5. Merhabalar sevgili Selin!??
  Birçok kez, paylaştığın o güzel mesajların benim o ANdaki ruhani halime adeta bir ‘cevap’ olarak geri dönmüş,
  aydınlanmama sebep olmuştur,
  ‘tesadüfen’..?
  Güzel enerjini mesafelere rağmen hissetmek ne hoş,
  teşekkürler!??
  O güler yüzün daima gülsün ve Yaradan yoluna Sevgi dolu yürekler nasip etsin..???????
  Sevgiyle kal ! ❤

 6. Ruhsal rahatlamayı, sevginin sıcaklığını çok güzel hissettiğim bir çalışma ve mekan… Teşekkürler

 7. Selin, canım inan senin açtırdığın çiçeklerin renklerinin, kokularının, dokularının benim ve bu yOLda olan hepimizin ruhlarında yaptıklarının bedeli paha biçilemez, ben hayatımın çokça dönemlerinde hayatın canımı acıtan zamanlarında Selin olsa nasıl yapar diye çok düşünmüşümdür, hayatıma dokunduğun için çok teşekkür ediyorum, yüreği güzel insan, sevgiler?

 8. Gönlü güzel, yüreği temiz güzellikleri barındıran sevgi bahçem…İyi ki tanıdım, iyi ki yollarımız ve kalbimiz bir yolda birleşti. Tasarımların, farkındalık sohbetlerin, bize günlük aktarımlarının her şeyi eşsiz Lidia.
  Bana özel tasarımın da benim bir parçam… Zevkin, inceliğin ve güzelliğin bu kadar güzel yansıtıldığı tasarımlarının yolunun sonsuz açık olması dileğim… Sen hep ol güzel yüreklim..

 9. Selin hanım size o kadar inanıyorum ki kötü insanlar sadece ders vericilerdir sadece deneyim olarak görün demişsiniz bir videonuzda sözleriniz beni o kadar inandırdı ki o gün herkesi affetmeyi seçtim gözlerimi kapattım hepsini karşımda hissedip affettim zihnimden attım ve çok güzel birşey oldu uyanış denilen olayın içine girdim:) 21 gün sürdü bitti şimdi aynı affetme çalışmasını yapıyorum olmuyor ama ilk defa böyle birşeyi sizin sayenizde yaşadım harikaydı tekrar teşekkür ediyorum 🙂

  Ben çok kitap okudum hiç değişen birşey olmamıştı tek sizle değiştim ve birlik duygusunu çok yoğun hissettim sizi dinlerken şüpheyle değil inanarak ve severek dinliyorum beni çok değiştirdiniz.

  gerçekten teşekkürler çok samimisiniz 🙂
  geçmiş bir türlü geçmemişti sizinle geride bırakma yolunda çok hızlı ilerledim ışığınız samimiyetiniz beni hipnoz eder gibi etkiledi.

 10. Merhaba Lidia, paylaştığın yazılar ve görseller çok ilgimi çekiyor ve onları çok beğeniyorum. Bana farklı geliyor. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir